Stefan Wajda

Stefan Wajda - Joomla! User Group - Silesia

Kto i jak przegląda Twoją stronę oraz ARIA dla Twojej witryny.

Trudności i technologie. Kto i jak przegląda Twoją stronę.

Czym różni ludzie przeglądają Twoją stronę? Na pewno chcesz, by każdy, kto przegląda Twoją stronę, korzystał z niej z łatwością i pełną satysfakcją. A czy wiesz, jak różni ludzie przeglądają Twoją stronę? Jakich i dlaczego używają narzędzi? Technologii asystujących? Niektóre z nich pojawią się w prezentacji. Na pewno Cię zaskoczy, jak często i Ty korzystasz z technologii stworzonych dla osób z niepełnosprawnościami.

ARIA dla Twojej witryny

Atrybuty ARIA stały się częścią standardu HTML5. A czy stały już częścią Twoich kompetencji webmasterskich? Do czego służą? Komu są potrzebne? Od czego zacząć? O czym musisz wiedzieć

O prelegencie:

Polonista - informatyk, absolwent WSP w Krakowie i AE w Katowicach. Współtwórca i lider Polskiego Centrum Joomla. Prezes Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

Od narodzin Joomla! promuje go w Polsce. Autor pierwszych pełnych tłumaczeń Mambo i Joomla na język polski oraz pierwszych polskich podręczników o Joomla opublikowanych w Internecie i systemu pomocy podręcznej. W witrynach PCJ opublikował ponad 3000 artykułów poświęconych wszystkim aspektom Joomla, w tym ponad 1000 tłumaczeń.

 

Partnerzy i Sponsorzy

 


Główny Partner IV Joomla! - User Group Silesia


 

Zostań sponsorem

PRI Background - Youtube