Adam Stańczuk

Adam Stańczuk

Proporcja kluczem do piękna.

Wykład o tym jak tworzyć strony by podobały się każdemu, jak i o tym, by nie raziły nieproporcjonalnością.

  • Jak zachować harmonię na naszej stronie?
  • Jak nadać jej naturalnie idealny chwyt i kunszt?

W dzisiejszym świecie, treść nie zda się na nic, gdy nie jest okraszona chwytliwą okładką. To ona przyciąga i pozwala uwypuklić informacje na których tak naprawdę nam zależy. Jest na to prosty sposób, algorytm który łączy w sobie piękno natury (Postrzegane przez wielu jako niepodważalne, tajemnicze i urokliwe) z minimalizmem.

Wiele osób nawet nie wie, że go używa na co dzień w kreatywnej pracy ,a jego znajomość i umiejętne includowanie w twórczość, może mu tylko przysporzyć zysków.

O prelegencie

W 2012 roku podczas grania w grę opartą na języku Java, napotkałem na przeszkodę. Brakowało mi pewnej statystyki w drzewku postaci. Pomyślałem sobie wtedy "A może by tak samemu ją dodać?". Możliwość rozmowy z komputerem, i zauważenie efektów pracy sprawia mi wielką radość, po każdym zakończonym projekcie spoglądam na niego niczym kowal, na jedną ze swych podków.

Kreatywna praca to coś, w czym odnajduję się najpewniej. Tak zaczęła się moja przygoda z programowaniem, od prostego pluginu stworzonego by ułatwić sobie rozgrywkę. Jestem młodym programistą, więc ze świeżym umysłem mogę chłonąć nowe sposoby na wdrażanie pomysłów w życie.

Partnerzy i Sponsorzy

 


Główny Partner IV Joomla! - User Group Silesia


 

Zostań sponsorem

PRI Background - Youtube